Co powiecie na Majówkę w Supraślu? A może Czerwcówkę? Potem dowolny weekend w Supraślu, złotą jesień w Supraślu albo ferie zimowe w uzdrowisku Supraśl? Od tego roku miasteczko wzbogaciło się w nowy, stylowy apartament do wynajęcia na pobyty dłuższe niż jeden dzień. Niemal w samym centrum miasta otworzyła się Antresola 13, studio na wyłączność, które zmieści do pięciu osób. Idealne dla rodziny lub kameralnej grupy podróżników. Apartament ma wiele wspólnego z autorką bloga;) Należy do mojej mamy!;) Kto przyjedzie, na pewno będzie miał okazję się ze mną zapoznać. Zapraszamy.

 

Jeśli szukacie pokoju do wynajęcia w Supraślu, eleganckiej kwatery turystycznej, apartamentu na kilka dni pobytu w malowniczym uzdrowisku, to od tego roku macie do wyboru o jedno miejsce więcej na turystycznej mapie miasteczka. Z dumą patrzę na nasz rodzinny apartament typu studio, o którym zawsze marzyliśmy. Do tej pory każde Wasze zapytanie o wolne miejsca, kończyło się odesłaniem do znanych mi kwater, jednak w głębi duszy wiedziałam, że przekierowuję ciekawych ludzi,  z którymi chciałabym porozmawiać, usłyszeć o wrażeniach z pobytu. Teraz mogę! Jesteśmy już na Bookingu  oraz Slowhop pod nazwą Antresola 13. Możecie do nas dzwonić też bezpośrednio pod nr tel. 791733502.

Teraz szczegóły. Dysponujemy maksymalnie 5 miejscami.  Nie mamy zamykanych sypialni, za to nocleg dla dwóch osób na antresoli (Jest niska, co widać na zdjęciach. Nie można tam stanąć – więc hop na materac i wypoczywamy po całym dniu pełnym wrażeń. Biblioteczka z książkami pozwoli odpłynąć w ciekawej lekturze). W salonie mamy rozkładaną kanapę oraz jednoosobowy fotel do spania.  Jeśli życzycie sobie śniadanie, to zaprzyjaźniony szef kuchni przywiezie Wam coś pysznego, po wcześniejszym potwierdzeniu. Mamy wszędzie blisko! Do przystanku autobusowego 1 minuta, do parku 1 minuta, do rynku miejskiego 5 minut. Wychodząc za bramkę, rozpościera się przed Wami piękny widok na klasztor, tak często pokazywany tu na Baśniowym Supraślu. Latem dorzucę zdjęcia kwitnącego ogrodu i altanki, jakie razem z nami współdzielicie wynajmując apartament:)

Zadbaliśmy o szczegóły, aby było Wam przyjemnie. To nasz pierwszy rok, więc jeśli o czymś zapomnieliśmy, koniecznie nam o tym powiedzcie. Jesteśmy otwarci i przyjaźnie nastawieni do ludzi:)

Nie ma możliwości przyjazdu ze zwierzętami, bo sami posiadamy psa, który jest terytorialsem.

 

Zapraszamy serdecznie:)

 

apartament_suprasl